Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Corman Sterling


Nick: Karuš

 1. Jméno a příjmení

Corman Sterling

2. Rasa

Vlkodlak

3. Věk

146 let(vypadá tak na 30)

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

Měšťan, pracuje jako podkovář, sem tam pomáhá ve stájích

6. Povaha, vzhled a záliby

    Corman je na první pohled typický Seveřan. Světlé vlasy, svalnatý, vysoký, pronikavý pohled. A silný norský přízvuk. Nechává si trošku odrostlejší vousy, je to praktičtější v kovárně - když jiskry létají všude kolem, tak mu nepopálí obličej.
   Je to celkem příjemný člověk, ale pokud vás nezná, může působit trošku nevrle a zamlkle. Většinu času pracuje v kovárně, ale vždycky každý měsíc v úplňku má zavřeno a schovává se buď ve sklepě, nebo uteče do lesů. Nepracuje taky každou sobotu, aby to lidem nepřišlo divné a ani je nenapadlo, že za úplňku nahazuje kožich. Má rád koně, taky jednoho vlastní, strakáče jménem Diago. Ten mu pomáhá vozit zboží na trh, na hrad, prostě všude, kde jsou potřeba podkovy, věci pro koně a jiné kovové serepetičky. Rád chodí do lesa a do přírody, odpočívá tam po těžké celodenní práci. Taky ho často potkáte v krčmě u džbánku piva nebo s mečem v ruce, jak trénuje polonahý na dvoře kovárny. Nemá rád svoji vlčí stránku, ale naučil se s ní žít. S lidmi se snaží vycházet v dobrém, má rád společnost krásných žen, ale do postele je moc nebere. Díky jeho vlčímu já má v sexu rád, když mu někdo (nebo on někomu) působí trochu bolest, ať už slabým kousáním, škrábáním nebo malými řeznými ranami. Měl sice pár žen, ale když zjistili, co se mu líbí, tak ho opustily. 

7. Životopis

    Corman se narodil před téměř stopadesáti lety jako syn norského rybáře a bylinkářky. Neměli moc peněz, a tak Cormana poslali jako sluhu do tamnějšího hradu. Corman, tam dostal práci nejdřív jako čeledín, později pomáhal čistit a krmit koně. Tam se rozvinul jeho respekt a obdiv k těmhle zvířatům. Párkrát mu půjčili na projížďku nějakého chcípáka, aby netrčel ve stájích, ale Corman byl vděčný i za tohle a choval se ke koním s láskou. Denně koně hřebelcoval, česal jim hřívy, staral se, aby měli dostatek krmiva a vody. Služky měly Cormana v oblibě, protože na ně byl milý, vždycky rád poklábosil, pomohl s těžkým košem nebo je kryl, když některá služtička odběhla na trh podívat se na šperky. Nosily mu koláče a jiné dobroty a Corman pro ně měl na oplátku kvítek nebo pusu na tvář.
Když byl starší, hradní pán se dostal do sporu s jedním irským šlechticem, který byl na hradu jako host. Nikdo neví, kvůli čemu to bylo, ale šlechtic se s pánem dohodli, že si odveze deset silných chlapců jako náhradu. Jedním z nich byl i Corman. Naložili je do vozu a jeli k pobřeží. Jeden kluk, co s nimi cestoval, byl z urozenějšího rodu. Učil Cormana číst a psát. Asi den cesty před přístavem se utábořili v lese, že si odpočinou. Corman nemohl usnout, tak se šel projít sám do lesa. To byla ale chyba. Napadl ho vlk a ošklivě mu pokousal nohu a rameno. Cormanovi se povedlo ho zahnat palicí a zavolat o pomoc, potom ale omdlel ztrátu krve. Měl velmi malou šanci na přežití, jako zázrakem z toho vyvázl, od té doby ale lehce kulhá na pravou nohu. Nalodili se a vyrazili do Irska. Po asi týdnu plavby dorazili do Aberdeenu na severovýchodním pobřeží anglického království a pokračovali po souši. Během cesty se Cormanovi přitížilo, byl unavený, ze spaní sebou házel. Za pár dní nastal úplněk. Corman tušil, že je něco špatně. V noci sebou začal škubat, celé tělo ho bolelo, jako by ho trhali zevnitř. Když mu praskla kost v ruce, začal řvát bolestí. Zvedl se z vozu, ignoroval ostatní a utekl do lesa, kde se začal naplno měnit. Byla to pro něj muka a když se proměnil, zmohl se jen na to, aby zalezl mezi skály a usnul tam. Ostatní ho hledali, ale když došli do lesa, objevili jen polámané větve a rozhrabané listí smáčené krví. Mysleli si, že Cormana roztrhal vlk nebo medvěd, a tak se vrátili zpátky do tábora. Ráno už chtěli odjíždět, když z lesa vyšel Corman, oblečení roztrhané a celý špinavý, ale živý. Všichni se divili, co se stalo, proč na sobě nemá ani škrábanec. Corman jim řekl, že po něm vystartoval vlk, ale že ho zranil, proto ta krev na listí. Vlk potom Cormana honil a po pár dalších ranách utekl. Chlapci tomu věřili, naštěstí pro Cormana. Dorazili až do Irska, k pevnosti Igwirth Hold. Šlechtic si pár chlapců vzal k sobě jako čeledíny a ostatní dal řemeslníkům. Cormana si vzal na starost místní kovář a naučil ho vyrábět podkovy a zbraně. Při práci se stříbrem se ale Corman popálil. Kovářovi to bylo divné, že se spálí i o studené stříbro, ale Corman mu nalhal, že je na stříbrné a měděné věci alergický, že ho vždycky svědí kůže. Kovář ho tedy nechal pracovat jen se železem. Po několika letech kovář zemřel a Corman podědil kovárnu. Naučil se bojovat s mečem a pořídil si koně.

8. Schopnosti

Corman je hbitý a silný jako každý vlkodlak.

9. Ostatní
vlčí podoba: 

10. E-mail: forta1996@seznam.cz

5 komentářů:

 1. That's my boyfriend... Top picture... -_-

  OdpovědětVymazat
 2. Oh Really? :3 Lucky you :3 are you part of some historical company :3?

  OdpovědětVymazat
 3. He used to be a headmaster of a LARP community in Lithuania. Most of His pictures come from around that time, and many of them float all around the internet for some reason. I posted some on my Tumblr and Pinterest, and I guess that's how it started. Interesting fact: whoever wrote the history of this Corman character, ALMOST described the real person on the picture, except for the alcohol (He doesn't drink AT ALL) and women (in a relationship for almost 3 years now). But it was fun to read, thanks :) If you need any more pictures, let me know :)

  OdpovědětVymazat
 4. Hey it is really funny, be sure that player of Corman's character is great:3 We would love to see some more pictures. If you wanna send us them, send them to my email AlcielleBaggins@seznam.cz Say hello to your boy and thank you for your kindest and positive reactions :3

  OdpovědětVymazat