Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Benjen Aanor

Nick: Ellie

http://ingwirth-hold.blogspot.com/2016/07/benjen-aanor.html


1. Jméno a příjmení

Benjen Aanor

2. Rasa

člověk

3. Věk

27 let

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

Měšťan, žoldnéř

6. Povaha, vzhled a záliby

   Nepatří mezi ty, kteří se vyžívají v násilí na lidech, ale jen těžko se tomu kvůli své práci vyhne. Jako žoldnéř pracuje již dlouho, nejspíš proto od toho nedokáže odejít, má pocit, že snad nic jiného ani neumí, ovšem vždy se aspoň snaží, aby byla smrt těch nešťastníků, co nejrychlejší. Peníze jsou pro něj velkou motivací, přináší mu totiž potěšení, která si pro sebe moc přeje. Znamená to, že má v sobě jakousi sobeckost, se kterou se nesnaží příliš bojovat. Také dokáže být pěkně protivný a výbušný. Mezi jeho dobré vlastnosti bychom mohli zařadit.. to budete muset nejspíš zjistit sami.
Hlavu mu zdobí hnědé vlasy, které se často v ostrém světle mění v plavé, nejspíš proto vůbec nepůsobí jako tmavý typ člověka, k čemuž taky dopomáhá jeho světlá pleť a modré oči, které vás nezaujmou svou velikostí, spíše jiskřičkami, které se v nich objevují, když se usmívá. Obočí je husté a nečekaně ve stejné barvě jako vlasy. Nos má poměrně velký a špičatý, ale dokonale zapadá do jeho obličeje, takže tím na atraktivnosti neztrácí. Rty jsou plné a narůžovělé. Pro mužnější vzhled si nechává mírné strniště. Jeho další chloubou jsou ruce, které se pyšní dlouhými a útlými prsty, jako prsty umělců, on si však vybral jiné povolání. Neoplývá velkými svaly, alespoň ne takovými, které jsou zjevné i přes oděv, to ovšem neznamená, že tam nejsou, a že nemá sílu. Velká část jeho těla je pokryta jizvami, které utržil v bitvách. Nestydí se za ně, nevidí jediný důvod, proč by měl, nezdají se tak hrozné, jako jizvy po zbičování, navíc to k němu prostě patří. Vysoký je asi 188 cm. Díky sumě peněz, kterou je schopný si vyžádat a dostat, si nežije tak špatně. Mluví jasným britským přízvukem.
Vždy se zajímal o zbraně a jejich využití. Jako dítě měl nejraději luky, se kterými pobíhal po lesích a snažil se lovit, často neúspěšně, ale to ho nikdy nemohlo odradit od dalších pokusů. Byla to hlavně zábava, ani mu tak nešlo o to, něco ulovit. Postupně se tak dostával k dalším a dalším zbraním, jako jsou meče nebo dýky. Všechny je zdatně ovládá, jinak by neměl šanci jako žoldák přežít. Není jisté, jestli bere bitvy jako zábavu, ovšem adrenalin, který při nich zažívá, si užívá. Težké časy zažívá, až po vřavě, kdy má čas se zamyslet nad tím, koho to vlastně zabil a kvůli čemu, jenže jak už bylo zmíněno, peníze jsou pro něj velkou motivací, a tak to vždy zase rychle zažene. Nejraději své chmurné myšlenky zahání ženami a vínem, nebo jakýkoliv jiným alkoholem.

7. Životopis

    Benjen, zkráceně Ben, se narodil ženě jménem Eleanor, která v té době pracovala jako služebná ve Westminsterském opatství v Anglii, je tedy angličanem. Celé jeho dětství ho pronásledují řeči o tom, že je bastardem krále Henryho III. Plantageneta. Nejdřív nevěděl, co si o tom myslet, když pak dospěl, usoudil, že jsou to jen řeči, král Henry je přeci znám jako zbožný muž a těmto řečem se začal vysmívat. Tak, či tak, nikdy se nedozvěděl, kdo je jeho pravým otcem, proto si později [někdy v době, kdy překročil dvacátý rok svého života] vymyslel vlastní příjmení a tím je Aanor, což je jedna z verzí jména Eleanor. Díky svému vymyšlenému příjmení má pocit, že někam patří, tento pocit chce vyvolat také v lidech, kteří ho neznají, aby ho nepovažovali právě za bastarda nebo lůzu. Nenarodil se tedy do bohaté rodiny, nenarodil se v podstatě do žádné rodiny, jeho matka byla sama, pokud se nepočítají přátelé, které si vytvořila během své služby. Zemřela, když bylo Benovi asi deset let na zápal plic. Od té chvíle se protlouká životem na vlastní pěst. Samozřejmě se ho snažily dále vychovávat známé jeho matky, vypomáhal v opatství [vyhýbajíc se královské rodině, jen tak pro jistotu], své schopnosti v boji pak získával motáním se mezi vojáky, kteří se rádi dělili o své znalosti nebo prostě jen rádi občas nějakému jankovi nakopali zadek. Jakmile byl tak dobrý a silný, že bylo těžké ho přeprat, pokud proti němu nestál opravdu schopný muž [nemůžeme říct, že by byl nepřemožitelný], vydal se do světa na zkušenou, jak ten Honza. Dostal se k různým bitvám, za které si později nechával platit a stal se tak žoldákem. Za vydělané peníze si pořídil clydesdalského hřebce, kterého pojmenoval Ed. Postupem času se pro něj stal velmi důležitým, proto se často stává, že se od něj během bitvy odděluje, vojáci opuštěné koně pak většinou nenapadají. Zatím si k sobě vždy našli cestu zpět. Procestoval snad každý kout britských ostrovů, teď zakotvil v panství Ingwirth Hold v Irsku.

8. Schopnosti

   Zdatný ve zbraních a jejich využití.

9. Ostatní

Faceclaim: Max Irons
 Hřebec Ed:

10. E-mail:  veronika.strilkova@seznam.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat