Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Ramiro de Menezes

Nick: Marie

http://ingwirth-hold.blogspot.com/2016/07/ramiro-de-menezes.html1. Jméno a příjmení


Ramiro de Menezes

2. Rasa


Člověk

3. Věk


30 let

4. Pohlaví

Muž

5. Kasta a povolání


Portugalský princ / Šlechta

6. Vzhled, povaha a záliby


    Povaha: Ramiro patří k mužům, kteří říkají to co si myslí. Dokonce se nebojí říct věc, která by ho mohla připravit o život. Je si vědom následků, které ho mohou potkat a je s nimi smířený. Je velmi starostlivý. Brání slabší a snaží se pomáhat všem kdo pomoc potřebují. Nedělá rozdíly mezi lidmi, upíry, vlkodlaky, čarodějkami/čarodeji. Všechny bere stejně a ke všem se chová, tak jak si zaslouží. Nikdy od něho neuslyšíte lež. Přímo nesnáší když mu někdo lže do očí. Snaží se se všemi vycházet. Je přátelský, laskavý. Na druhou stranu je hodně vznětlivý, občas dokáže být až krutý. Věří na pravou lásku. Na lásku na první pohled. Bohužel na žádnou stále nenatrefil.

Vzhled: Ramiro je 191 cm vysoký. Není se čemu divit, protože sám jeho otec byl 198 cm vysoký. Má vypracované tělo, na kterém moc nepracoval, ale boje s meči či sekerami udělají své. A jelikož po něm chtěli vynikající fyzičku, kterou také má, musel hodně trénovat a cvičit. Má tmavě hnědé vlasy, které mu sahají na ramena. Avšak málo kdy ho můžete spatřit s nesvázanými vlasy. Jeho oči jsou studánkově modré, hluboké a upřímné. Jakmile se mu pozorněji zadíváte do očí můžete z nich vyčíst co si opravdu myslí. Pěstuje si menší strniště na tváři. Říká, že pak vypadá víc vážněji. Ramiro nepatří k mužům, kteří mají plné skříně oblečení. Vlastně ho můžete nejčastěji spatřit v zašednuté košili, vestě a černých kalhotách. Při pohledu na něj si každý řekne, že je to obyčejný voják. Nikdo by nevěřil, že je to Portugalský princ. Jen málo kdo o něm ví pravdu. Z Ingwirth Hold to o něm ví jen královna.
 
 Záliby: Mezi největší záliby Ramira patří lov. Miluje když může strávit hodiny v sedle a prohánět se v přírodě za účelem ulovit zvíře, které by mu poskytlo obživu. Dál miluje poznávání nového. To mu dokáže přinést opravdovou radost. Dále rád čte knihy s jakoukoli tématikou. A v poslední řadě rád dobývá dívčí srdce.

7. Životopis 

       
   Ramiro se s bratrem narodil do královské rodiny. Byl starší jak jeho bratr a tudíž i následovník trůnu. Bohužel v jeho deseti letech otec zemřel. Chtěl, aby otec na něho byl pyšný a byl rozhodnut usednout na trůn, ale to jeho matka nedovolila. Radši na trůně spočinula sama. Mladšího bratra Emiliana poslala do učení k velkému léčiteli a samotného Ramira poslala na výcvik se slovy, že je potřeba, aby Portugalsko mělo krále, který dokáže ochránit sebe i svoji zem. Zprvu se mu vůbec nechtělo. Nechtěl opustit svou zem a rodinu, jenže na příkaz nové královny, jeho matky, mu nic jiného nezbylo. Na patnáct let neviděl svou rodnou zem. Rok byl v Aglii, další rok byl ve Francii, rok na to byl tam a další jinde. Procestoval svět, aby se naučil mnoha bojovým umění. I přes tento fakt mu je nejbližší boj se sekerami nebo mečem. Pěstní utkání mu také nedělá problém. Celkově je zdatný v soubojích.
   Už od útlého věku se učil číst, psát. Členové královské rodiny byli povini to umět. Ramirovi to nevadilo. Rád poznával nové věci a díky knihám se mohl dozvědět více a více. I přes lásku ke knihám to nebyl muž, který by u nich vydržel celé hodiny. Celé hodiny dokáže strávit v koňském sedle.
   Když Ramiro opustil svou zem poznal mnoha nových lidí a věcí. Některé zvyky nedokázal pochopit, jiné zas obdivoval. A i přes fakt, že stále objevoval nové věci mu chyběla rodina. V deseti letech byl ještě dítě a potřeboval někdy obejmou či utěšit. Bohužel tu nebyl nikdo kdo by tu pro něho takto byl. Otec byl mrtvý a matka vždy byla svým způsobem chladná jak kus ledu. Nepamatuje si, že by jej někdy obejmula, pověděla pohádku na dobrou noc, nebo jen tak pohladila a řekla, že ho má ráda. Přecházel to. Miloval ji takovou jaká byla. V učení bojových umění byl celých patnáct let. Nedělal nic jiného než, že trénoval a bojoval cizí boje. Když se do něčeho pustí chce být nejlepší. Také se stal nejstatnějším a nejneporaženějším vojákem jaké kdy Portugalsko mělo. Byl poslán do mnoha bojů a vždy se vrátil jako vítěz. Po dlouhých patnácti letech se vrátil domů a to co viděl mu zlomilo srdce. Nikdy nikde neviděl nic tak hrozného a to prošel opravdu hodně boji. Velmi krutými boji. Jenže to co bylo pácháno na lidech zde bylo stokrát horší. Na ulicích děti žebrající o kus jídla, těla mrtvých nepohřbena, skoro žádná úroda. Nechápal jak je toto možné. Do hradu ho nechtěli pustit, protože královna prý nikdy syny neměla. To byla další věc, která v něm probouzela vztek. Naštěstí jako malý kluk zjistil chodbu do hradu, o které nikdo jiný než on a jeho bratr nevěděl. Využil toho a dostal se do hradu. Vůbec nepřemýšlel kam má vyrazil, hned mu bylo jasné, že svou matku nalezne v korunním sále. A také že ano. Okamžitě ho chytla stráž za nepovolené vniknutí do hradu. Královna potvrdila slova o tom, že nikdy neměla syny. A také mu do očí řekla, že nikdy nemilovala jeho ani nikoho z jejich rodiny. Jediné po čem toužila byl trůn a ten jí připadnul když krále zabila. To Ramira rozzuřilo na tolik, že stráž pobil. Byl tak rozzuřený, že zabil i královnu, svou matku. Cítil vinu, ale hájil se tím, že spáchala víc špatných věcí než těch dobrých. A to hlavně na svém lidu. A to, že nechala zabít jeho otce byla ta nejhorší věc, kterou mohla udělat. Zabitím své matky se dopustil velezrady. Samozřejmě nic než smrt ho nečekalo. Naštěstí na trůn usedl jeho mladší bratr a jej život ušetřil. Ramiro mu pomohl zem dát opět dohromady. Když vše bylo tak nějak v normálu jejich cesty se rozdělily. Ramiro si uvědomil, že život, který vedl do deseti let už není pro něj. Nehodlá se zříct svého postavení ani rodiny, ale žít na hradě a řídit se etiketou není pro něho. 
   Pět let se toulal po světě. Pracoval za kus jídla či nějaký ten peníz. Nikde nevydržel moc dlouho, nebylo to kvůli tomu, že by dělal problémy a nechtěli ho ve svém městě, ale bylo to kvůli tomu, že byl dobrý bojovník a často ho žádali o pomoc. Nakonec ho nohy zavedly do Ingwirth Hold.

8. Schopnosti

    Mezi jeho schopnosti patří rozhodně boj z blízka. Dokáže se ohánět meči, sekerami, ale i pěstmi. Z každého boje, který podstoupil vyšel jako vítěz. Je to věc, na kterou je hrdý, ale nikde se tím nechlubí. Nemá potřebu. Dále je dobrý v lovu a stopování. Jak zvířat, tak i lidí. Jiné schopnosti nemá. Přece jen je to obyčejný člověk. Je za to rád, nechtěl by být jiný jako někteří. Snad ještě to, že na koni jezdí bez sedla a bez všech jinak potřebných věcí.

9. Ostatní

Faceclaim: Chris Hemsworth


Jeho kůň10. E-mail: amandas7@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat