Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Fenrir

Nick: William

http://ingwirth-hold.blogspot.cz/2017/09/fenrir.html
  

1. Jméno a příjmení

Fenrir

2. Rasa

Upír

3. Věk

200 let

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

Lůza, Vrah, Lovec lidí

6. Vzhled, povaha a záliby

 

   Fenrir je poněkud roztroušený mladík. I když mu chybí mnoho z lidských emocí, časem se je učí a poznává opět krásu života. Nikdy neochutnal mnoho věcí včetně polibku a tepla ženy. Mnoho jídel, pochutin i pro ostatních normálních věcí. Je velmi extravagantní co se týče vztahu s lidmi, protože nemá příliš přátel. Často je v takové křečovité póze, když stojí ve zkratce je shrbený stále jako zvíře co čeká na kořist. Když sedí, nesedí na svém zadku, ale zvedne ho a ve skutečnosti sedí asi jako opice. Je velmi rychlý, silný a bystrý. Nepere se s lidmi pro zábavu a vždy teprve až jde do tuhého. Po stovkách letech války, které prožil by chtěl v životě konečně poznat normální život. Ale to se mu asi nesplní nikdy. Když se na něj podíváte chová se v cizím prostředí jako běžný člověk, ale na slova nereaguje tolik a mluvit s vámi nebude pokud mu nedáte dost dobrý důvod. Není dobré na něj jakkoliv sahat, protože mu jeho podvědomí okamžitě poručí vás od něho dostat pryč i když to nemyslí zle. Je takhle naučený. Jeho vousy mu dodávají poněkud starší vizáž než on sám je. Dlouhé vlasy má často rozpuštěné. Ale v civilu si je vždy uvazuje. Připomene vám místy křesťana kvůli svým zvykům, ale ve skutečnosti tomu tak není. Jeho drsné ruce jsou často od jizev meče nemluvě o zádech, které má zbičované a taktéž pořezané. Žil jako otrok celou dobu a když poznal Ingwirth, teprve pak zjistil co je svoboda. Jeho nebesky modré oči dokážou snadno okouzlit a svým úsměvem roztaje i máslo, bohužel se však nesměje příliš často. Dalo by se to považovat za vzácnost. Je to muž poněkud střední postavy výškově asi 180 cm, ale v síle není jako kde kdo. Je spíše ohebný, rychlý a lstivý. Snadno si s vámi pohraje v bitvě a chytit ho je velmi náročné, protože veškerý svůj život věnoval cviku rychlosti a reflexů. Díky tomu má velmi silné nohy, které doplňují jeho poněkud mohutné ramena, kterými se zapře aby vám vždy uštědřil smrtelnou ránu. Často na něm najdete světle bílou nebo tmavě modrou tuniku, které rád nosí. Má své zvyky a ty neopouští a ohánět se umí nejlépe se sekerou v ruce nebo dvěma noži. S ostatním moc neumí, takže dát mu do ruky luk, bude vám na něj maximálně hrát jako na loutnu.

7. Životopis  

 

   Kéž by existovala slova, která by vystihla minulosti upíra Fenrir. Je to osoba stará jíž několik set let, ale přesto vypadá jako mladý 30-ti letý muž. Ve skutečnosti viděl více než kdokoliv jiný. Když byl mladý 16-ti letý kluk, rodiče ho vyhnali z domu, protože svou sestřičku nedokázal zachránit před napadení vlky. Ve skutečnosti, ale to byla jeho sestřička, která ho zachránila. Domů se vrátil s pláčem, ovšem rodiče ho neposlouchali, vyhnali ho z domu a chtěli ho i zabít! Utekl daleko do lesa kde ho našel potulující se upír. Mladou kořist v něm, ale neviděl. Proč se mu vlastně říká Fenrir? Nezná své pravé jméno a nepřátelé ho považují za příchod smrti a zkázy… Upír ho přeměnil ve stejné monstrum jako on. Naučil ho všemu co uměl. Rychlosti, reflexům, útokům i bezcitnosti. Když ovšem lovci z cizího království našli upírovu skrýš zabili jeho pána a dítěte se zmocnily. Odnesli ho králi jako kořist a ten dítě vychoval jako bestii. Den co den bojoval ve válkách ne jako pěšák, ale jako obluda co drásá, zabíjí a ničí. Nedokáže mluvit, tak plynule jako my, ale spíš jakoby se tu řeč teprve učil. Mnoho věcí nezná. Spousty válek ho naučili jediné. Ničit lidi a drtit na vše na kusy.
Nedokáže nikomu důvěřovat a chová se jako zvláštní lidské zvíře. Saje krev velmi často, ale když se ho zeptáte na jméno. Neodpoví nebo vám řekne svou přezdívku. Řekne vám jenom to co mu bylo uděleno králem po staletí a předávali si ho ve válkách jako válečný stroj. V nynější válce proti království Ingwirth se poprvé setkal s upíry jako je on. Rozhodl se přidat ke království i když není jasné zcela proč… Čím se teď živí? Jedinou věcí co umí nejlíp. Lovením lidí.

8. Schopnosti

   Fenrir neoplývá nějakou zvláštní silou. Nikdy na ni moc nevsázel, byl to typ kterému jsou přednější reflexy a rychlost. Bohužel ho nikdy nikdo nenaučil jak hypnotizovat lidi, takže tuto schopnost zcela vypustil. Díky toho je, ale především zaměřený na boj z blízka. Se sekerou v ruce vám uštědří, tak silnou ránu, že jedním švihem odkrojí hlavu od vašeho krku. Noži se ohání rychle a ladně, přičemž bude zasahovat vaše nejcitlivější místa, které se hojí nejpomaleji a nejvíce oslaví a skončí tím, že vám dýku probodne skrze jednu z nejsmrtelnější části lidského těla. Boj beze zbraně je pro něho jak od přírody a perfektně využívá k okolí k tomu aby byl mrštný a mohl vám i bez obrovské síly uštědřit ránu, která vám naprosto vylomí čelist z těla. Je extrémně nebezpečný v boji na blízko, ale s lukem neumí nijak zacházet a hodit po vás něco, tak se jednoznačně netrefí. Spoléhá se jen na boj zblízka.

9. Ostatní

Faceclaim: George Bladgen


10. E-mail: Filip.Musalek@email.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat