Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Guillaume Marchand

Nick: Amoris1. Jméno a příjmení

Guillaume Marchand

2. Rasa

Člověk

3. Věk

28 let

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

   Šlechtic, voják

6. Povaha, vzhled a záliby

  Guillaume je charismatický muž. Má velký smysl pro čest a spravedlnost, je něžný, romantický, a miluje ženy, obzvláště ty v nesnázích, které může zachraňovat. Má slabost pro ženy z vyšších řad, než je on sám, a také pro zadané ženy, ačkoliv on sám nikdy nikomu nebyl nevěrný. Jen má rád tu výzvu v podobě zakázaného ovoce. Je metr osmdesát vysoký, má tmavé vlasy a oči, a dohladka oholeného ho nikdy neuvidíte. Když se usměje, odhalí dokonale bílé zuby, a protože kvůli svému povolání se musí udržovat v dobré fyzické kondici, i jeho postava je vcelku přitažlivá.
Co se zálib týče, krom alkoholu a sexu (proč to popírat) má Guillaume oblibu i v knihách a jízdě na koni. Koně všeobecně má moc rád.

7. Životopis

   Guillaume je nemanželským synem jedné francouzské hraběnky. Aby se ona vyvarovala případnému odsouzení za nevěru ze strany lidu, nechala svého sotva narozeného syna ležet přede dveřmi kláštera, ovšem i s průvodním dopisem, kde byla celá pravda popsána. Jeptišky samozřejmě hraběnku neodsoudily a dítě neodvrhly (jak by ostatně mohly!), naopak ho přijaly do kláštera a vychovávaly ho tak, aby se jednoho dne, až dospěje, mohl stát knězem. Chlapec byl v klášteře šťastný a velmi dobře se učil všemu, co bude v budoucnu potřebovat, aby mohl být kněžím. Bylo to velmi hodné a starostlivé dítě, ale jak chlapec rostl v muže, začal si uvědomovat i své touhy a brzy poznal, že život v klášteře pro něj není to pravé. Protože nebyl vázán žádným slibem, bylo mu dovoleno klášter opustit a jít si vlastní cestou, nejdříve byl vojákem královské gardy už u francouzského dvora, ale povídá se, že odešel proto, že měl aférku se samotnou královnou, a když to prasklo, král mu dal na vybranou: Buďto smrt nebo vyhoštění ze země. Přestože královnu miloval, druhá možnost pořád zněla lépe, a Guillaume našel útočiště v Irsku. O důvodu svého odchodu z Paříže pomlčel, a na základě svých zkušeností ve francouzských vojenských službách byl snadno přijat jako člen královské gardy i u místního dvora.

8. Schopnosti

   Guillaume to umí velmi dobře s mečem, má výborné vůdčí schopnosti a mistrně ovládá jízdu na koni.

9. Ostatní

Faceclaim: Santiago CabreraKlisna Rosé10. E-mail: vercikas@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat