Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Francis of France

Nick: Tobias


https://ingwirth-hold.blogspot.com/2018/06/nick-tobias-1.html1. Jméno a příjmení

Francis of France

2. Rasa

Vlkodlak

3. Věk

23 let (vzhled 23let)

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

Šlechta - korunní princ Francouzského trůnu


6. Povaha, vzhled a záliby

   Francis byl již od svého dětství velmi milý a laskavý člověk. A i když se snažil všem vyjít vstříc, nepatřil mezi lidi, kteří by sebou nechali manipulovat. Už od mala byl velmi chytrý a měl svou hlavu. Ve všem se snažil najít pozitiva a pomoci nejen rodině, ale i lidu, kterému měl později vládnout.
Francis je velmi pohledný, vysoký muž se špinavě blonďatými vlasy a modrými oči. Jeho postava není nijak výrazně svalnatá, což ale neznamená, že by neměl sílu. Platí u něj přesně to, co se říká: Lidé, kteří mají modré oči, jsou přirozeně silní uvnitř i navenek.
Když se zrovna nevěnuje svým povinnostem prince a nepomáhá svému otci, rád jezdí na lov a poznává nová místa nejen v okolí hradu. Mezi jeho oblíbené země patří Francie, Anglie a Skotsko.

7. Životopis

   Francis se narodil ve třináctém století francouzskému králi Henrymu a jeho ženě Catherine. A jak už to bývá u každého prvorozeného syna krále, byl na něj od raného věku vyvíjen obrovský nátlak. Strategie plánovaných spojenectví, hledání vhodného sňatku, učení boje a ostatních důležitých věcí, které musel mladý princ znát a umět. I přes všechen ten tlak si však dokázal udržet pozitivní přístup a milou povahu, která ho provázela až do současnosti.
   Jednoho úplňkového večera byl Francis na lovu se svou družinou, když jej něco napadlo. Pronikavé žluté oči a zuby ostřejší než břitvy. Víc si z té noci nepamatuje, omdlel. Několik dní ležel v péči místního léčitele a věštce, kterému Catherine plně důvěřovala a nechávala si od něj radit, co se budoucnosti týče. „Nastane den, kdy váš švagr probodne srdce vašeho prvorozeného. Ten den se chvatně blíží.“ Oznámil svou vidinu léčitel. Francisovi bylo teprve 23 let, když ho vlk pokousal, což věděla jen malá skupina lidí. Nebylo v zájmu nikoho rozpoutat nepokoje a strach lidu kvůli tomu, kdo korunnímu princi způsobil zranění. Královstvím již dříve kolovali pověsti o vlkodlacích. O lidech, kteří žijí v lese a za svitu úplňku mění svou podobu na vlky, kteří touží po krvi a masu. A i když doposud nikdo žádného vlkodlaka nepotkal, bratr Henryho, Charles, nechtěl riskovat a ohrozit království. Rozhodl se tedy tajně ukončit Francisův život.
   Královna Catherine na nic nečekala, nikdy neměla pochyby o předtuchách svého poddaného, a začala jednat. Nejpřijatelnější možnost byla najít Francisovi azyl, aby ho ochránila před svým švagrem do doby, než král Henry zemře a Francis usedne na trůn, který mu náležel. Nakonec se rozhodla poslat svého syna do Irska. Přesněji do Ingwirth Holdu ke královně Jasmine O'Ravenheart, se kterou před časem uzavřeli spojenectví.
   Francis byl ve dne v noci hlídán stráží do doby, než se jeho stav zlepšil a on mohl odcestovat společně s několika členy jeho družiny do Irska. 
 

8. Schopnosti

   Klasické vlčí schopnosti - rychlá regenerace, rychlost a výrazná hbitost, umění zakrýt stopy a plížit se neslyšně, síla a telepatie mezi svou rasou

9. Ostatní

Faceclaim: Toby Regbo
 
10. E-mail: KatherinePierceRPG@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat