Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Tobias Turner

Nick: Tobias

https://ingwirth-hold.blogspot.com/2018/06/tobias-turner.html
1. Jméno a příjmení

Tobias Turner

2. Rasa

Vlkodlak

3. Věk


138let (vzhled na 24let)

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

Šlechta - Voják


6. Povaha, vzhled a záliby

   Tobias je 185 centimetrů vysoký přitažlivý muž s delšími hnědými vlasy. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří milá povaha, ochota pomoci, chytrost a dokonce i schopnost výborně lhát. Na světě je již 138 let a za tu dobu se musel naučit některé věci pečlivě skrývat, přičemž se mu schopnost lhát výtečně hodí.
   Mezi jeho záliby patří souboj s mečem, jízda na svém koni, kterému vybral jméno Arko a v neposlední řadě posezení v krčmě u dobrého pití se svými přáteli, kterých nemá zrovna málo, díky  své společenské povaze.
   Ve své vlčí podobě je 181 cm dlouhý a 75 cm vysoký. Je velmi rychlý, temperamentní a i když je na světě už tolik let, ještě se zcela nenaučil svou divokou stránku plně kontrolovat a ovládat.

7. Životopis

   Tobias se narodil v Anglii lordu Richardovi Turnerovi a lady Margaret Turner, před 138 lety. Jeho otec byl významný muž, kterému byl za jeho zásluhy udělen titul lorda. Tobiasův život se od té doby stal více veřejným, což se mu zrovna nehodilo, když ho v jeho 24 letech pokousal vlkodlak. Sice měl štěstí, že útok zvířete přežil, ale od té doby se každý další úplněk měnil ve stejné monstrum, které mu to udělalo. Každým dnem přemýšlel, zda měl opravdu štěstí, když přežil, nebo zda by byla smrt milosrdnější, než každý úplněk prožívat nesnesitelné bolesti u proměny.
   Několik měsíců vydržel v jeho rodné Anglii, než se rozhodl zmizet. Spousta lidí věděla o útoku, který se mu přihodil, a byla jen otázka času, než by zjistili, co je nyní zač, chytili ho a zabili. Pokusil se narafičit vlastní smrt, kdy na okraji vysoké skály nad řekou nechal přichycený svůj kabát. Věděl, že ho tímto způsobem označí za mrtvého, i když nenajdou tělo.
   Odcestoval na ostrov ležící hned vedle Anglie, do Irska, kde 109 let strávil v jeho severní části, než se přesunul na západní pobřeží, kde se usadil v državě Ingwirth Hold, kde získal práci jako voják.
   Tobias si vymyslel historku, kterou vyprávěl o svém původu a zatím nikomu nepřiznal, že patřil mezi šlechtu.
 

8. Schopnosti

   Klasické vlčí schopnosti

9. Ostatní

Faceclaim: Ben Barnes
 
10. E-mail: KatherinePierceRPG@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat