Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Padma "Beatricé"

Nick: Alci

ingwirth-hold.blogspot.cz/2016/06/beatrice.html

1. Jméno a příjmení

Padma "Beatricé"

2. Rasa

čarodějka

3. Věk

19 let vzhled

4. Pohlaví

žena

5. Kasta a povolání

chudina, kejklířka

6. Povaha, vzhled a záliby

   Beatricé je divoká povaha. Však je také Světská. Jezdí po zemích království se skupinou kejklířů rozdávat radost a sklízet obdiv. Aby taky ne. Její snědá exotická pleť. Oči jako dvě černé studně , co vám vidí až do duše. Bělostné zuby, které když se zkroutí do úsměvu, vezme vám srdce a atletická postava ji předurčují k obdivu mužů a závisti žen. Její původ se táhne do Asie. Její předkové pocházeli z indického poloostrova.        Beatricé je ladná jako gazela, štíhlá a vyšší než ostatní dívky. Převyšuje je krásou, elegancí i výškou. Její chloubou jsou kromě nádherných očí a úsměvu, dlouhé zvlněné havraní vlasy, které jí sahají až po pás a někdy si je splétá do copu a spíná na temeni hlavy, aby mohla vystupovat. Oblečená chodí do halen a rozevlátých sukní a povětšinou chodí bosa. Za uchem nosívá květ vlčího máku. Co jí baví? Život...smích, tanec a volnost. Její duše je volná jako pták a nenechá se spoutat. Jelikož je nádherná, nemá o nápadníky nouzi. nebrání se milostným pletkám, ale není lehká ženština. Vybírá si koho si k sobě pustí. Již proto, že ví svou budoucnost a věří na osud, nehodlá si jej nikým zkazit. 
  

7. Životopis

   Padma nezná své rodiče příliš dobře. Přistěhovalci z Indického poloostrova zanechali spoustu sirotků po morové ráně, ale jen ona přežila tedy to si myslela měla sestru dvojče, i ona přežila ale nikdy se neměly možnost setkat nebo se o tom vůbec dovědět. Žila jak se dalo, jeden čas dokonce dělala nevěstku poté zase služebnou u různé šlechty či měšťanstva, když ale do města kde sloužila naposledy přijeli kejklíři, vše se změnilo. Zvláštní bylo to jak na ni pohlíželi, jakoby ji znali, Padmu bez okolků přejmenovali na Beatricé. Zvykla si na to brzy, byli k ní tak hodní a familierní, přijali ji mezi sebe a když zjistili, jaké má schopnosti pozvali ji aby kočovala s nimi, ona bez okolků přijala, však ji ve městě nic nedrželo. Byla nespoutaná a divoká. Přesto kouzelná. Ach jak připomínala její sestru, o které jí ale nikdy neřekli. Jak by také ne, magie jí koluje v krvi. Jelikož byla neposedná, učila se akrobatickým trikům a nebála se ani hadů, které choval vedoucí kočovné skupiny. Proto vše spojila a stala se takzvanou hadí ženou. po světě vystupuje aby mohli všichni obdivovat její pružné útlé tělo v těch nejkrkolomnějších pozicích, samotnou..i s hady obtočenými kolem jejích údů. Po vystoupení ji pak naleznete v malém pestrobarevném stanu..s křišťálovou koulí a cingrlaty na efekt. Ve skutečnosti , ale věští pouhou myslí. Je jasnovidka od narození. 
   Do Ingwirth Holdu se dostala se skupinou. Paní jim dala glejt, aby mohli město použít jako své letošní zimoviště. Zdrží se zde tedy delší dobu. Spolu s ostatními žije za hradbami v maringotkách a vystupuje a věští přes den na tržnici. Nehledá nic...je spokojená tak jak je, zná svou smrtelnost i své schopnosti a z života si těžkou hlavu nedělá..Stejně z něj nevyvázne živá. Jediné co ji trápí nyní je ticho které vládne mezi kejklíří od doby co přijeli do města. Však je to město jako každé jiné nebo ne? Nejspíše ne...netuší že zde žila její sestra která je šlechtičnou s upířím původem a ona bude velmi těm co ji znali onu dámu připomínat.    
 

8. Schopnosti

   Beatricé je čarodějkou od narození. Neví z jaké rodiny pochází, ale schopnosti má a umí s nimi velmi dobře zacházet. Není podlá aby jich zneužívala ve svůj prospěch. Tedy ne příliš. Ví jen velmi dobře jak volit slova, aby jí zákazník přišel ještě jednou. Má dar jasnovidectví, ne že by přečetla na minutu přesně co se stane. Ale má předtuchy, záblesky a poměrně jasné představy jak to za ty léta poskládat dohromady. Také ví co neříct. Nikdy neříká předpověď konkrétní smrti. To se nesmí a nechce narušovat řád.

9. Ostatní

 


Jejími mazlíčky jsou hadi vedoucího skupiny. Šarkan a Akasha...krajta zelená a hroznýš královský.

10. E-mail: AlcielleBaggins@seznam.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat