Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Vince Laszmann

Nick: Vince


https://ingwirth-hold.blogspot.com/2018/02/vince-laszmann.html1. Jméno a příjmení

Vince Laszmann

2. Rasa

Vlkodlak

3. Věk

79 let

4. Pohlaví

muž

5. Kasta a povolání

   Lapka, Vrah-Nájemný vrah

6. Povaha, vzhled a záliby

  Vince, Vinc, či jen Vin, jak si dříve nechával říkat, je na první pohled obyčejný muž běžných kvalit a vlastností, a i při bližším poznání se tak možná i chová, usmívá se poměrně často a nechybí mu ani smysl pro humor. Často se vám možná při rozhovoru s ním stane že uslyšíte jeho povrchní „heh“, načež se uculí jak podlý škodolibý šašek. Většinou se mu ale tyto negativní projevy podaří zamaskovat změnou téma či podlým komplimentem, které on velmi rád rozdává, hlavně pohledným ženám. Když už jsme u toho, velmi oceňuje přítomnost nevěstek, někdy ji i sám vyhledává když má zrovna chuť si zlepšit náladu. Jeho chování v přítomnosti žen by se někdy dalo i popsat jako lehce otravné, někdy až troufalé, ale většinou ví kde přestat, pokud z toho srší náznak možného pohlavku. Ne že by jich už ale pár nedostal, zas tak šikovný není. Vzhledem k jeho životnímu stylu se však pohybuje pouze v místech kde se pohybuje co nejméně členů královské gardy, nejlépe žádní, a protože už je na něj možná i vypsaná nějaká odměna, jen tak s někým se nevybavuje. Nejraději se pohybuje mezi absolutními chudáky, lůzou, a těmi co též nemají čisté svědomí, aby si mohl být jistý že ho jen tak někdo nenahlásí. Ovšem taková chudina mu za dobře odvedenou práci samozřejmě nezaplatí, proto své ‚zákazníky‘ musí vyhledávat v jiných vrstvách, a tam musí být extra opatrný.
Vzhledem k jeho povolání je jasné že musí mít specifické vlastnosti, tím pádem dokáže být až nelidsky chladný, vypočítavý, a dokáže vše provést v naprostém tichu. Svoji vlkodlačí podobu na tyto akce nevyužívá, pouze při útěku před vojáky mu je mnohem výhodnější protože dokáže zmizet rychleji a snadněji. Také ji dokáže použít jako zastrašení, když chce z někoho něco vyloudit. Jinak mu nedělá problém krást u chudých, či bohatých lidí, či jiných kreatur. Když danou osobu nezná, nepoutá ho k ní žádné pouto, a tím pádem ho nesvazuje žádná lítost či empatie. Ovšem když přejdeme na jeho světlejší stránku… má srdce, to ano. Kdyby na něj někdo byl milý, je možné že by v tu chvíli šla jeho sociopatie stranou a přeci jen by si dokázal vypěstovat náklonnost. Něco takového by ale mělo zdlouhavý proces, nechť on je nedůvěřivý a povrchní spratek.

   K jeho zájmům patří chování takzvaného sukničkáře, a záliba ve zvířatech. Možná by to do něj někdo jen tak neřekl, ale miluje společnost pejsků, kočiček, krys, ještěrek, hadů, či jakékoliv havěti nebo domácích mazlíčků, dokonce i užitková zvířata jako jsou krávy, osli, koně… Velmi rád by vlastnil mazlíčka, ale vzhledem k jeho stylu života je to nepřípustné, zdržovalo by ho to a neměl by ho kam dát kdyby musel jít pracovat.
Jediné zvíře které nemá v oblibě jsou ptáci – opeřenci na nebi. Má z nich panický strach.

    Vzhled – Poměrně vysoký mladík, hnědé vlasy a oči, menší strniště na bradě. Vzhledem k jeho častému putování z místa na místo a nedostatku odpočinku má i docela atletickou postavu, s jedinou vadou v podobě jizvy na hrudi.
Ve své vlčí podobě má vzhled nemalého, temně hnědého, mohutného vlka, se žlutě zářícíma očima. Malá světlá náprsenka zdobí jeho hruď, na místě jizvy jež v lidské podobě schovává pod oblečením.


7. Životopis

   Jeho život začal jako u většiny občanů v chudině. Jeho matka zemřela při porodu, tudíž ji vlastně nikdy nepoznal. Staral se o něj jeho otec, který po čase tuze onemocněl, což vlastně obrátilo strany a Vince se musel starat o něj, už ve svém útlém věku. Chodil žebrat na ulice, ale nikdy moc velký úspěch neměl. Proto se uchýlil ke zlodějině, o čemž nikdy svému nemocnému otci neřekl. Stále mu říkal, že ty peníze dostal od hodných lidí, nechtěl aby jeho otec trpěl na smutek že z jeho syna je špinavý zloděj.
               Jednou, shodou náhod o půlnoci, se mu však podařilo ukrást nemalý obnos peněz od nemilého muže, jež se ukázal později jako vlkodlak. A protože se to odehrálo v jakési temné uličce, de nebylo ani živáčka, rozzuřený tvor se na malého chlapce vrhl ve své vlčí podobě a bez jakéhokoli rozmýšlení. Nejdříve ho pouze udeřil svojí silnou tlapou s drápy, přímo do hrudi, kde zanechal veliký krvavý šrám. Vinceho to tak vyděsilo, že chvíli nebyl schopný ani křiku, teprve po pár sekundách se mu podařilo se bolestivě zvednout a dát se na útěk. Vlkodlak se mu zakousl do nohy, zřejmě se ho chtěl zbavit nadobro, možná to byl nějaký psanec a bál se aby ho malý kluk neudal. V tu chvíli kdy začal Vinceho táhnout zpátky, nějak nedával pozor kam couvá, a svým mohutným tělem narazil do dřevěného sloupu jež jakž takž držel kamenný kus starého neobydleného domu. Vše se sesypalo na zmateného vlka, jež pustil nohu chlapce, a se zakňučením byl pohřben zaživa v sutinách. Zraněnému a pokousanému Vincemu nezbývalo nic jiného než se dobelhat domů a za pomoci otce se ošetřit.
               O kousnutí se jeho otec nikdy nedozvěděl, protože pár dní na to podlehl své nemoci a zemřel. Vinceho se sice ujal jakýsi příbuzný, ale neměl ho zrovna v oblibě. Když už byl Vinc schopný se o sebe postarat úplně sám, opustil domov a zůstal odkázaný jen na sebe. A sám zůstal i do své dospělosti, kdy se naučil žít se svým vlkodlačím já, a začal hledat kšefty v ukončování lidských životů na přání jiných.

8. Schopnosti

  Jako každý vlkodlak má větší sílu než obyčejný člověk, ale jeho hlavní schopností kterou se chlubí, je schopnost plížení se v tichosti, a umění nepředvídatelného útoku. Sluch i čich má o něco výraznější, ale v lidské podobě se to až tolik neprojevuje jako v jeho vlčí podobě. Spíše se jeho vlčí já projevuje v chování, například vrčení při vzteku, kňučení, či občas když je hodně unavený, tak vyplazování jazyka při dýchání.

9. Ostatní

Faceclaim:Tom Weston Jones

Vlčí podoba:

10. E-mail: vd4rkdr4g0n11@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat