Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Lucian Ondervish

Nick: Lucian

https://ingwirth-hold.blogspot.com/2019/02/lucian-ondervish.html


1. Jméno a příjmení

Lucian Ondervish

2. Rasa

Upír

3. Věk

234 let

 4. Pohlaví

Muž

5. Kasta a povolání

lůza

6. Povaha, vzhled a záliby

   Lucian má emoce jako socha, ve které byl po dvě stě let držen kouzlem. Vyjádřit nějakou emoci je pro něj velmi namáhavé, nejjednodušší emoce pro něj je vztek. Ten ho většinou drží pořád a také se jim nechává ovládat. Tím, že čarodějka před dvěma sty lety zabila jeho mentora a uvěznila ho v soše, dopomohla k jeho nenávisti k nim. S žádným čarodějem či čarodějkou nemá slitování, pokud mu dají možnost. Než se ale do něčeho vrhne, zkušeně si situaci přeměří a získá informace. Jeho vzhled zamrzl v jeho 25 letech. Krátce střižené tmavě vlasy, hrubý porost na tváři. Výška 187 cm. Díky práci v kovarně před 200 lety je jeho tělo samý sval. Těžká práce mu nevadí ani v těch nejhorších podmínka. Upíři síla, rychlost a hlavně jeho manipulace, jsou schopnosti, na které se spoléhá nejvíc. Moc zálib nebo koníčku nemá. Když může, trénuje s meči, vylepšuje zbraně a miluje ženy. Ty jsou jeho největší slabostí.

7. Životopis

Začátek života - narodil se farmářům, kteří žili stranou od hlavního dění. V úplně jiném království a jiné době. Otec se staral o farmu společně s několika čeledíny, kteří se střídali. Jeden přišel, jeden zase odešel a tak se točili. Jeho matka byla švadlena. Velmi dobrá. Nebyli ani bohatí, ani chudí. Byli prostě šťastní. Když mu bylo pět let objevil se nový čeledín. Jeho vzhled byl zvláštní. Mladý, pohledný a slovem moudrý člověk. Když otec odjel s povozy a ještě jedním čeledínem na trh, zůstal Lucian doma sám se svou matkou a novým čeledínem. Lucian si hrál venku na dvorku, když čeledín jeho matku znásilnil a zabil. Po návratu otce a starého čeledína, byl Lucian s novým čeledínem na poli, kde se starali o řádky brambor. Když otec našel svoji ženu mrtvou, popadli s čeledínem zbraně a vyběhli na pole. Katou, tak se jmenoval čeledín, který mu zabil matku, se na něj usmál. V pěti letech neměl Lucian pořádně rozum a nechápal tak vůbec co se děje. Katou se rychle přesunul k jeho otci a druhému čeledínovi a jedním rychlým pohybem jim setnul hlavy. Pak se vrátil k Lucianovi. Farmu podpálil i s těly uvnitř a s Lucianem odešel pryč. 

Nový život - světem se Lucian toulá se svým novým otcem, Katouem. Ten ho učí všemu co sám umí. V patnácti letech se Lucian dověděl, že Katou je vlastně upír. Nevadilo mu to. Na rodiče už dávno zapomněl a s ním si užil daleko více, než kdyby vyrůstal na farmě. Cestovali od města mi městu. Někde se zdrželi déle pro žití a práci, někde jen pro zábavu. Ve dvaceti letech se nechal zaměstnat Lucian u kováře. Katou na dva roky odešel s tím, že si něco potřebuje zařídit. Tak se naučil kovářskému umění. Překvapivě se dokázal kladivem ohánět bravurně. Každý kůň, kterého "obul", měl své podkovy kvalitní a vydrželi velmi dlouho. Zbraně byli ostré, přesné, méně se opotřebovali. Objevil nový způsob kalení, který dával oceli větší schopnost výdrže. Mistr kovář to nechápal, ale chválil si ho. Počet zákazníků narůstal a přicházeli i z větších dálek. Jednou se objevil nějaký šlechtic, který si vyžádal meč, který nikdo nemá. Největší specialitou na něm ale bylo, aby jeho čepel byla že stříbra. Díky tomu, že Lucian znal Katoua, došlo mu, že je to lovec. Chtěl mít zbraň pro lov těchto bytostí. Lucian souhlasil. Sehnal na to materiál a pustil se do práce. Na tom meči dělal celý týden. Meč byl dokonalý. Celá jeho čepel je ze stříbra. Jílec a jeho zdobení se speciálně kalená ocel se slabou vrstvou zlatá. Konec jílce je zakryt malým kulovým útvarem. Pro neznalé, je to jen ozdoba. Jen Lucian ví, že pod ním je skryt stříbrný hrot. Majiteli o něm neřekl. Prodal mu meč a nechal ho odejít. S tím mečem se ale jednou znova setká. Po dvou letech, jak Katou slíbil, tak se vrátil. Kovář byl nejdřív proti, ale nakonec Luciana pustil ze služby. Tak se společně vydali opět do světa. S sebou si od kováře vzal dostatek peněz, které si tam práci vydělal a i nějaké zbraně.

Úplně jiný život - v Lucianových pětadvaceti letech k němu přišel Katou s nabídkou, která by mu změnila život. Lucian jí bez okolků přijal. Tak ho Katou proměnil v upíra. Jeho život se tak změnil. Katou ho zasvětil do svých plánů a dění, za kterými chodí, když ho nechává u lidí. Momentálně sleduje čarodějku, která může za smrt tří členů jeho skupiny. Zůstal tak sám, bez přátel. Hledá ji a chce se jí pomstít. Tím že si našel Luciana, má zase více šancí. Lucian se učil ovládat své nové získané schopnosti. Rychlost, výdrž, manipulaci lidí. Bylo toho dost. Roky plynuly, Lucian sílil a osvojil si dovednost silného ovládání lidí. Spolu s Katouem se bavili nad tím, když ovládl menší vesnici a všichni dělali co chtěl. Nakonec zase zmizeli. Několik týdnů před jeho pětatřicátými narozeninami narazili na stopu tě čarodějky. V noci se strhnul souboj, který převážně probíhal mezi ní a Katouem. Ten nakonec prohrál. Čarodějka se zaměřila na jeho zabití, úplné, když se přihnal Lucian. A probodl jí srdce. Ta ještě, než naposledy vydechla, seslala na Luciana kouzlo, které ho uvěznilo do sochy. Neměla dost sil na to, ho tam uvěznit na trvalo, ale uvěznila ho na 200 let. Sledoval jak Katou pomalu umírá. Během několika dní našli dvě mrtvá těla upíra a čarodějky. Uklidili je a přešli to. To že je Lucian vězněn v soše nemá nikdo tušení. A tak mizel rok za rokem, než přešla dvě století a Lucian vypadl ze sochy. Zesláblý, zraněný a z jiné doby. Zjevem momentálně připomíná člověka na nižší úrovni, než je běžná lůza. A zde začíná jeho příběh.

8. Schopnosti

   Vyvinutá schopnost manipulace lidí. Práce s kovy včetně stříbra díky speciálním rukvicím a používání nejrůznějších zbraní. Jeho rychlost a síla jsou průměrné.

9. Ostatní

Faceclaim: Ian Somerhalder


10. E-mail: racekkkk@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat