Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Ples a pár dodatků

 

 Ples a další plány...


Drazí lidé Ingwirth Holdu, akce je úspěšně za námi a jakožto vaše královna (admin) si dovolím lehké shrnutí akce a posledních událostí našeho milovaného rpg.
V první řadě, akce se mi velmi líbila, podařila se a lidé se zapojili aktivně...někteří. Jmenovitě chci poděkovat především tahounce Matty, která za každých okolností umí vymyslet příběh a oživení, Karušce, která skvěle reaguje a přizpůsobí se s chutí všem situacím, Sunny, která je tu od samého začátku a její skvělé hraní oživuje naše rpg významně a Gree, která i přes svou zaneprázdněnost a spoustu práce svou hru dokázala dohrát. Ostatní...musím říct, že mě trochu zklamali, možností her bylo požehnaně, nicméně chuť a vůle se zapojit nebyla, netuším z jakých důvodů, byly nabízeny hry, aktivní zapojení jak mě tak jiných hráčů ale bez odezvy. Budeme rádi, když nám osvětlíte proč tomu tak bylo. (Nemluvím o omluvených hráčích, o kterých vím a také vím proč tu nebyli).  Akce se konají především pro vás, ne pro nás...

   Moje prosba tedy na vás, máme spoustu nováčků, mezi nini úplně nová Faris, která vypadá jako velmi dobrá hráčka a byla bych ráda aby nabyla dojmu, že i my jsme dobré rp, tímto ji tu vítám. Jsou tu i další nováčci, kteří se objevují, Áté, Dear, Liam a další... Prosím a apeluji na vás, nepočítejte na hry pouze s adminem, bohužel jsme pracující lidé a nestíháme tolik i když bychom rádi. Buďte v krčmě, čekejte na příchod ostatních, nahlížet zda někdo na chatu je a nelognout se nemá smysl :) U každého profilu je také email, není tam jen tak, je tam kvůli tomu aby když lidé nemohou nebo nestíhají být v krčmě, byli hráči schopni se domluvit přes ně. Prosím, buďte aktivnějšíá, vyviňte nějakou snahu o hru, napište na maily, sledujte chat, věřím že pomocí vás mladších, kteří ještě máte spoustu času se podaří Ingwirth rozjet ve větším měřítku.
   Dále můžete zkontaktovat své přátele a náš Ing doporučit, středověké téma bylo mým snem, mám ho velmi ráda a věřím, že se nám společně podaří to nějak vyšvihnout.
   Závěrem chci říci, že toto není vyjádření mé nespokojensoti s webem, naopak jsem ráda za užší komunitu kterou zde máme a za hry které jsou rozjeté, tato snaha je především kvůli vám, aby se zapojilo více lidí a podobně skvělé zápletky byly pravidlem ne vzácností. Vážím si každého z vás. Sestavili jste skvělé postavy, vím to, každou jsem četla, využijte jejich potenciál, i nás mrzí vidět, jak skvělá postava nehraje či upadá...

   Do příštích měsíců pro vás připravuji systém odměn a bodování, ve kterém bude zahrnuta aktivita, kreativita a plnění různých úkolů, takže doufám, že je se na co těšit. Oficiálně také vyhlašuji pátek od 20:00 hodinou srazu na chatu, byla bych ráda, kdybychom se v tyto hodiny pokud jen trochu budete moci, jsme se všichni právě tam sešli a vytvořili zajímavé páry či skupinky na hry, které by jinak nevznikly, toto může probíhat i formou losování aby to bylo ještě zajímavější. Doufám, že vás článek zaujal a že pomůže hru obohatit a vrátit Ingu živější tempo..

S láskou 
královna Jasmine


P.S. Poslední dodatek a osvětlení k hracímu času, ozývají se hlasy, že den plus tři je na hru moc krátký, omezení je zavedené z důvodu toho, že nechci aby se jedno posezení u piva hrálo měsíc, proto jeden herní den by měl trvat maximálně 4 reálné, nicméně při akčních hrách lze hru prodloužit tak, že se přehoupne půlnoc, tudíž je možné si tím hru prodloužit o další 4.. snad vám toto osvětlení pomůže :3 

9 komentářů:

 1. Dearbhail Byrne21. srpna 2015 2:51

  Jo, já jsem sice neměla s kým hrát, takže jsem se moc nezapojovala, no.. :D Je mi to líto, ale nedá se nic dělat. Chápu tento článek a předem se omlouvám, že se ty pátky nikdy nedostavím... :/ Nemůžu být na pc, tak dlouho, jelikož brácha chodí v osm spát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dear já to radši nebudu komentovat. Já na tom chatu byla vim jak to bylo :) spíše mě zajímá proč, abychom dané věci mohli zlepšit

   Vymazat
 2. No tak to se musíš taky s někým domluvit. :) Admin plánuje akci a aby ještě domlouval lidi do páru, tak to snad už ne. Stačilo někomu napsat a nebo si říct. To, že jsi neměla "s kým hrát" je bohužel o tobě. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Mockrát děkuji za hezké přivítání a budu se snažit tady být, co nejvíc a nejdéle. Už se nemůžu dočkat, až začnu hrát! ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě moc těší a je to oboustranné
   <3 Alci/Jasmine

   Vymazat
 6. Lilien de Galway (Liam)22. srpna 2015 7:43

  Omlouvám se, že mi to nakonec nevyšlo ani tak, jak jsem chtěla já. Mé důvody Alci znáš. Takže to není proto, že za to může někdo odsud. Příští týden bude ještě stejná bída, ale od září už budu mít klid a hlavu na hru.

  PS: jak jsme se tenkrát bavili o TOM na chatu, tak TO se jen zhrošilo, takže se ti Alci za vše omlouvám.

  OdpovědětVymazat