Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Event no. I


Rekrutace do královniny gardy 

  • Královnina garda prořídla, proto hledá nové adepty pro dané posty, místa, která jsou volná jsou 2, hledá tedy dva nové gardisty, kteří prokáží loajalitu a věrnost koruně. 
  • Event pro maximálně 4 osoby. 
  • (3/4) Ramiro Menezes, Escott Forester, Benjen Aanor
Slyšte slyšte! 
Jako noví adepti pro gardu královny přihlásili se tito tři chrabří mužové. Ramiro Menezes, muž pocházející z Portugalska s nejasnou minulostí avšak šušká se, že pochází se samotné královské rodiny. Sir Escott Forester, rodák z Ingwirth Holdu, dědic významného domu a pozemků, výherce disciplíny v turnaji. Jako poslední Benjen Aanor, žoldák, který přicestoval do Ingwirth Holdu nedávno ale již tak stihl ukázat svou chrabrost a bojovnost. 

(Event půjde jak dlouho vás bude bavit. Jediná podmínka je, napsat minimálně jeden post za dva dny. Každý, abychom se někam hnuli. Máte první post... po něm napište v jakém pořadí chcete...od prvního kola se pořadí bude dodržovat. příjemnou zábavu!)

2 komentáře:

  1. Escott Forrester - Rekrutace do královniny gardy

    OdpovědětVymazat
  2. Benjen Aanor - rekrut do královniny gardy

    OdpovědětVymazat