Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Chat

HESLO K CHATU NEPŘEHLÉDNĚTE!

Zdravím obyvatelstvo Ingwirth holdu a Faybourne,

naše krčma (chat) měl být otevřen každému, ale neboť se nyní neustále rojí obyvatelstvo nezletilé, kterémužto naše rpg není vhodné, od dnešního dne se chat uzavírá heslem, které bude zasláno mailem, každému hráči, kdyby se stalo, že někomu bude chybět napište si prosím pro kterou postavu jej chcete a pošleme je obratem abyste nepřišli o chatovací místnost. Chyba se stane ale není cílem.
Od dnešního dne, dostanou noví hráči heslo na chat až po přijetí registrace. Jakékoliv dotazy ohledně našich rp a dotazů k registracím, směřujte na kontaktní maily rp, které najdete na blozích, rádi vám cokoliv zodpovíme :)
(Ingwirth-Hold@seznam.cz, tsotmrpg@gmail.com)
Je zakázáno bez svolení admina (královského majestátu) sdělovat komukoliv kdo nemá na našich dvou rp postavu heslo do chatu/krčmy.

Děkujeme za pochopení
Vaše Adminstvo Ingwirth Hold a The Sign of the moon

P.S. Jelikož nemáme kontakty na všechny hráče The Sign of the moon, nnapište si prosím na kontaktní mail: tsotmrpg@gmail.com , a  za kterou postavu žádáte a heslo vám bude zasláno.

P.P.S. Speciálně pro NATHA! :D Lásko ty si napiš o heslo i když nejsi hráč jasné? :D

Žádné komentáře:

Okomentovat