Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Anketa

Adminka si hrála a vyšel nový lay, nejsem PS expert ale tak nějak to tvořím srdcem, po vás chci abyste zahlasovali, chcete tento, nebo změnu a nechat původní, který stále zdobí hlavičku naší FB stránky? Ani za jedno se zlobit nebudu, neboť oba dva se mi líbí.
Zde máte v levém sloupci hned pod přehrávačem možnost zahlasovat

Původní lay
 Nový lay

Vaše Královna <3

5 komentářů:

 1. Hojky :D Nápad změnit obrázek se mi moc líbí, ale přesto mi ten pergamen přijde takový nějaký...prázdný. XD Takže mi chybí v hlasování možnost, kdy by člověk chtěl ještě nějaký jiný obrázek XD ale i tak se ti tento obrázek moc povedl :)

  OdpovědětVymazat
 2. To byl záměr, právě pouze popsaný pergamen, díky za názor další laye možná budou v pořadí teď spíš jde o to jeslti vyměnit či nechat :3

  OdpovědětVymazat
 3. Hlasuji pro pergamen. :) Matty

  OdpovědětVymazat
 4. Prosím zahlasuj v anketě co je pod přehrávačem, v levém sloupci nabídek díky :3

  OdpovědětVymazat