Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Mabon   Děkuji za hojnou účast na prvním dnu slavností, nádherně se rozjely, nezapomeňte tedy na to, že lze dohrávat a můžeme si opravdu slavnosti užít, jedná se stále o tentýž den herně ale pokud se vám to líbí, neboť zábava právě začala a rituál se vykonal, tak prosím hrajte dále.


 S láskou
Vaše královna

1 komentář:

  1. Já jsem s královnou k dispozici a můžete se přidat ke hře :3 stejně jako s Alci která je s RIchardem v kruhu nebo Kahlan s Cormanem, jedná se o společenskou událost :3

    OdpovědětVymazat