Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Úprava pravidel

Milý lide Ingwirthu, 
jak jsem již slíbila s novým rokem byl vyhlášen i nový zákoník pro naše milé království. Povinností každého z nás je onen zákoník pročíst, nově přibyla pod deskou se zákony i možnost přečíst rozvitá a vysvětlená pravidla bez středověkého žargonu. Tímto všechny obyvatele žádám aby si zákoník přečetli a taktéž českou verzi. Změna proběhla především v možnosti délce hraní a také je upraven zákon o čistce. Pročtěte ale prosím obojí vnímavě a až tak učiníte zapiště se svou oficiální přezdívkou pod tento článek. (Alci, Emm, Sunny..a podobně...)

S láskou Jasmine 

P.S. Prosím aby ten, kdo má postavu s povoláním, toto povolání dopsal za přezdívku u jména ve foru, příklad: Alcielle Raven - pradlenka

9 komentářů: