Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Turnaj


TURNAJ na počest královny


Datum tedy odsouhlasen byl a tak tedy, Den první, tedy úvod turnajových klání bude již od neděle tedy zítřka, kdy můžete začít své postavy na akci přiváděti a různě spolu potkati. V úterý začne první část turnaje moderovaná vypravěčem a pokud se nedohraje ještě ve středu dohrávati se bude, poté bude forum s akcí otevřeno až do doby, dokud budete chtít hrát, na paměti však mějte, že turnaj a oslavy se pouze tři herní dny konají. Hry trvající déle již s oslavami souviseti nebudou a přesunete je na běžné forum. 


Užívejte a doufám, že hra i ocenění líbit se budou (a že královně a admince vaší do toho nic nevpadne aby mohla moderovati :D)
2 komentáře:

  1. Jerome: Těšíme se :)

    OdpovědětVymazat
  2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

    Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

    OdpovědětVymazat