Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Nový věk Ingwirthu a výzva pro vás!

Sčet lidu a výzva

Výsledek obrázku pro medieval challenge gif

   Jak bylo slíbeno proběhla čistka, s očekávaným výsledkem, tímto chci poděkovat všem věrným, kteří s námi zůstali a i těm , kteří s námi již nejsou, že tvořili příběh a podíleli se n utváření Ingwirth Holdu. Začínáme tedy (ne od znovu) ale nazvala jsem to novým věkem, budeme s novou adminkou vymýšlet novou dějovou linii, protože Artušovská legenda už dojela i díky odpadnutí hráčů včetně Merlina a Artuše. Ti, co se nezapsali jsou staženi z webu, do další čistky mají čas mi napsat pokud chtějí zůstat a z nějakého důvodu se nemohli zúčasnit čistky nebo o ní nevěděli (ač vše rozesílám na maily) a já je mohu vrátit.

Výsledek obrázku pro challenge gif

  Tímto vám chci i navrhnout výzvu pro vás, naše věrné. Vy kdo máte Ingwirth rádi, vyzývám vás, přiveďte každý jednoho rpg kamaráda, který má rád danou tematiku a hodí se k nám do party, aby byla přátelská a semknutá. Tím se krásně rozšíří řady a budeme moci dle nové sestavy určit co a jak dál s mou věrnou novopečenou adminkou Sunny. Samozřejmě by bylo fajn přivést hráče co chtějí hrát a budou přínosem, jinak by to pozbylo smyslu ale jelikož vím, kdo tu s námi je věřím ve vaši moudrost. Za přivedeného člena vás čeká ingame odměna.

Ať jste všichni šťastni a zdrávi.
Vaše královna a velitel gardy
Jasmine a Richard

Žádné komentáře:

Okomentovat