Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Letní rozmary + čistka

Letní rozmary a čistka Sic léto již pokročilo a prakticky se již překlenulo do druhé poloviny, nikdy není pozdě na jeho oslavu. Proto se královna Jasmine rozhodla uspořádat ples pod širým nebem, aby všechny bytosti dostaly možnost vychutnat si první plody letošní sklizně - ať už hovoříme o chlebu upečeném z čerstvě vymleté mouky či o jablečném vínu ze sotva uzrálých drobných jablek. 

Ples se bude pro výše postavené konat na nádvoří hradu stejně jako v zahradách, těch otevřených i zimních, a bude oficiálně zahájen po západu Slunce uvítáním královny (tedy v 19.00), po němž začne hrát hradní kapela, zatímco lidu nechť tohoto večera patří podhradí.

Akce bude míněna též jako čistka, proto je důležité, abyste za každou postavu, kterou si chcete nechat, napsali alespoň jeden smysluplný post. Vzhledem k tomuto faktu prosím napište datum, které se vám nejvíce hodí - prvním a naším návrhem je hned tento víkend, tedy 4. - 6. srpna.

Užívejte si léto a vězte, že se na vás srdečně těší váš předrahý královsky majestátní admin team.


4 komentáře:

 1. Ahoj, no... celkově je mi to jedno, kdy se ta čistka odehraje. Sice by pro mě bylo pohodlnější až 8. srpna, ale mám Wi-Fi, takže nemám problém ani s vaším termínem :D

  OdpovědětVymazat
 2. To se mi hodí - Jerome

  OdpovědětVymazat
 3. Taky dorazím, jelikož doma kromě patlání se s cosplayem na Eredina nic nebude a mojeho ven nedostanu :D
  Karuš

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se mi to hodí - Sollis

  OdpovědětVymazat