Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Informace k akci a čistce  Jelikož jste krásně zareagovali, akce, nebo spíše hlavní nová linie začne zítra, to znamená již v pátek v noci, nebo spíše ráno můžete začít psát své úvodní posty do liniového článku nacházejícího se jako vždy v akcích. Máme pro vás několik věcí, první je to, že linie, jakožto hlavní a ovlivňující celé dění, bude duplikátní, můžete tedy pokračovat ve svých hrách, plus budete hrát v akci, která se může protáhnout klidně i na několik týdnů dle zájmu a potřeby. Před koncem akce vám sdělíme kdy ukončit ostatní hry, neboť poté bude nová situace, která ovlivní celý Ingwirth. 
   
   Další a dovolím si říci velmi skvělou věcí, je ODMĚNA!!! A to pro dva nejaktivněji se zapojující hráče v této hlavní linii. Odměnu vám prozradíme až po ukončení akce, ale už předem můžeme prozradit, že se jedná o hodnotnou odměnu, díky které budete moci ovlivňovat přímo samotnou hlavní linii z první ruky. A to už myslím stojí za to. 

   Nezapomínejte ale, že akce slouží i jako čistka, tedy napište post za KAŽDOU z vašich postav, může se stát že ji nakonec ve hře budete potřebovat. A také samozřejmě když ji nezapíšete postem (alespoň o 4 řádcích), pak je brána jako určená k vymazání. 

Moc doufáme, že se zapojíte a užijete si to, delší dobu teď bude hra z velké části moderovaná a bude se ubírat společnými cestami všech obyvatel Ingwirthu. Jsme z toho poměrně nadšené, tak doufáme, že i vy budete a že vás náš brainstorming bude bavit stejně jako už teď baví nás. Váš Admin team, 
v čele s Jasmine a Richardem <3


1 komentář:

  1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Obchod odkudkoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat