Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Laura de Kingsley

Nick: Archer

https://ingwirth-hold.blogspot.com/2017/10/laura-de-kingsley.html1. Jméno a příjmení

Laura de Kingsley

2. Rasa

člověk

3. Věk

23 let

4. Pohlaví

žena

5. Kasta a povolání

šlechtična

6. Vzhled, povaha a záliby


   Laura je překrásná mladá žena s měděnými vlasy a čokoládovýma očima. Má lehce řezanou tvář s malým, nepříliš nápadným nosíkem. Její rty jsou jemně krojené se sytě růžovou barvou a přímo svádí k polibku. Útlá štíhlá postava s celku slušně vyvinutými ženskými přednostmi, od kterých muži jen těžko odtrhávají své pohledy.  Krk klenutý v ukázkové labutí šíji, která vynikne vždy, když jí služebné udělají výčes. Dlouhé štíhlé nohy, které jsou většině mužů dobře skryty pod dlouhými sukněmi těch nejkrásnějších šatů. Často nosí ve vlasech různé ozdoby. Na tváři dříve úsměv, dnes pro něj jen těžko hledá důvod.
   Vždy drží hlavu pěkně zpříma, nehledě na osud, který ji potkal… co všechno ji zlomilo. I přes to působí tak křehce, jako by ji měl zlámat i sebeslabší poryv větru. Věčně doširoka otevřené očka zvídavě, ale nesměle hledí okolo sebe… To jí ovšem nebrání k pěkně peprným slovům a drzému vzpírání se vůči ostatním. Tahle dívka je pěkně od rány, pokud nenajde jiné východisko. Však také vyrostla jako obyčejná chudá dívka vychovávaná k práci na poli. Proto je dodnes velmi pracovitou ženou, která jen zřídka nechá své služebné, aby za ni dělali veškerou práci. Miluje květiny a vzhledem k tomu, že se narodila a většinu života prožila ve Francii, její nejmilejší je levandule. Přesto nepohrne žádnou z těch hezoučkých výtvorů přírody. I přes to, že byla již jednou vdaná, její duše je stále stejně nevinná a křehká… Snadno jí ublížíte, proto není nic zvláštního, když v jejích očích uvidíte slzy.  Nikoho neodsuzuje a naopak se snaží v každém a ve všem hledat především to dobré. Má laskavou povahu. Nesmírně jí chybí její milovaný manžel, nad jehož smrtí dodnes truchlí, zlomená a raněná, ačkoli to nedává najevo, neboť se zcela uzavřela do sebe. Možná proto teď touží především po tom nalézt opět svého bratra a doufá, že alespoň on stále žije, neboť nikdo jiný jí nezůstal.

7. Životopis 


   Mladinká Laura se narodila před třiadvaceti lety ve Franciii do chudé rodiny sedláka. Od mala ji učili jak pracovat na polích a v domácnosti. Z celé rodiny měla odjakživa nejraději svého mladšího bratra D’Arcyho, se kterým si velice rozuměla. Vlastně jen díky němu se naučila milovat koně. Ten ovšem brzy odešel studovat a tak dívenka osaměla, neboť zbytek rodiny jí příliš nerozuměl. Tehdy se cítila ztracená ve smutku a vzteku, protože nemohla jet s ním, jak si přála. Snažila se mít rodiče a ostatní sourozence milovat, ale bylo to těžké, neboť se k ní chovali jen jako ke zboží. 
   Laura čekala, čekala, že se jí bratr vrátí, ale brzy přestala počítat roky a opustila ji naděje. Po osmnáctých narozeninách ji rodiče provdali za bohatého šlechtice Richarda de Kingsleyho a tak se stala šlechtičnou. Tolik za to své rodiče nenáviděla, chtěla si vzít někoho, koho bude milovat a ne muže, jehož jí vybrali oni jen kvůli penězům, které měl. Ale Laura brzy našla na svém muži věci, které si zamilovala. Nejdříve byl jejich vztah především kamarádský, Richard jí nechával prostor a na nic netlačil. Nedokázala jej nenávidět, ač chtěla, neboť on se k ní choval velmi mile a pozorně. A tak v něm našla nejen přítele, ale i milence a lásku svého života. Jejich společnému životu a štěstí ovšem osud nechtěl přát a tak Laura opět přišla o milovaného člověka. Richard se nepohodl s rytířem a ten ho poté v souboji zabil. To byla pro Lauru rána, která ji srazila na kolena a zlomila ji. A přestože mohla zůstat na jejich panství, které jí nyní patřilo a starat se o něj… nedokázala to. Všude tam viděla svého zesnulého muže…. Všechno jí ho tam připomínalo, každá místnost, každé stéblo trávy… vše. Laura se uzavřela do sebe, všechny své city uzavřela do schránky hluboko ve své nevinné duši. I tak jí přišlo, že se zblázní, pokud neodejde a nenechá svou minulost a svůj domov za sebou. Tak odešla ke dvoru, odkud chtěla začít hledat svého bratra, bohužel si ji tam, ale hrubě začal přivlastňovat jistý urozený rytíř, jež si ji vzal sebou i na tažení proti nekřesťanskému Irsku, proti pohanům. Nezmohla proti tomu nic, neboť byla jen ženou pod vládou muže, pro kterého byla jen mazlíčkem. A tak se ocitla na nepřátelském území v zajetí krutého muže, vyděšená a zničená.

8. Schopnosti


   Laura se umí chopit téměř jakékoli ženské práce, či práce na poli s koňmi a tak vůbec v hospodářství. Je vcelku vzdělaná, neboť jí manžel poskytl učitele, o které jej požádala. Ovládá etiketu. Richard ji naučil také trochu šermu a zasvětil ji do politiky. Samozřejmě umí jezdit na koni, ačkoli není žádná krasojezdkyně. Umí nádherně tančit a je skvělou milenkou, ačkoli měla v posteli jen jediného muže… Tedy, nebudeme-li počítat rytíře, který ji nyní drží proti její vůli. Vyzná se v bylinách a květinách.

9. Ostatní

FC: Nina Dobrev

10. E-mail: evaevazemanova@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat