Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Systemové postavy

Zde je výpis všech systemových postav, které si můžete přisvojit jako hráčské, jsou povětšinou spřízněni s nynějším obyvatelem či obyvateli našeho království a patří tak do příběhových linií postav...

D'Arcy - zabrán
- sluha a podkoní lady Layly Monaghan
- faceclaim Eoin Macken

D´Arcy vyrůstal v Britském království jako jeden ze čtyř sourozenců. Nikdy ho nelákalo pracovat na polích jako jeho sourozence, raději přemluvil rodiče, aby mu zaplatili nějaké to vzdělání a začal nejdříve pomáhat na tamním hradě, později se dopracoval až na stájníka. Tam si ho všimla rodina Monaghanových a nabídla mu, jestli by nechtěl pracovat pro ně. D´Arcy tu nabídku hned přijal, a ačkoli by to nahlas nepřiznal, bylo to hlavně kvůli Layle, jejich jediné dceři. Časem se stali více přáteli než paní a sluhou, ačkoli D´Arcy má svou paní pořád rád, jen to nedává kvůli etiketě najevo.
Je velmi klidné povahy, přátelský a své paní věrný, v hloubi duše možná trošku romantik, ačkoli to nedává najevo a pro ostatní je "ten skvělý sluha". Pomáhá, kde se dá, prakticky sám spravuje sídlo lady Layly a často s ní jezdí na vyjížďky cvičit sokoly. Pokud má chvíli volna, opírá se o hradby a pozoruje okolí, nebo trénuje s gardisty, rád by se naučil dobře bojovat.

Rosemary Raven
- slepá pradlena, 35 let, maminka Alciellë Raven, člověk měšťan

    Rosemary se narodila v Ingwirth Holdu, již od třinácti pracovala jako pradlenka v hradní prádelně, kde pracuje dodnes. Byla tak šikovná, že se vypracovala na vedoucí pradlen. Tento post po tom, co díky louhům používaným v prádelně oslepla, převzala její dcera Alciellë. O muže přišla rok po oslepnutí díky nesmyslné válce bývalého krále a tak s dcerkou zůstaly samy a Alci se o ni s láskou stará. Rosemary je velmi milá a přívětivá žena, znalá bylin a všelijakých bylinných směsí, vše předala své dceři, která své znalosti předává dál a díky nim pomáhá. Bydlí v podhradí v malém ošuntělém dřevěném domku.
Laura de Kinsley-zabrána Archí
- Starší sestra D’Arcyho 
 - 23 let 
 - šlechtična 
-Faceclaim: Caitlin Stasey
Laura je velmi pracovitá žena, která neví, kdy přestat. I přes její pracovitost má křehkou a nevinnou duši. Vždy se snaží v lidech nebo věcech hledat to dobré. Miluje květiny, jako její bratr, který to nikdy nepřiznal. Proto je ráda, když jí služky přinesou květiny, aby je mohla naaranžovat. Byla vychována, aby pracovala na poli, ale rodiče se rozhodli, že krásnou Lauru provdají za šlechtice. Její bratr, D’Arcy, který jí měl rád, více než rodiče. Bohužel se, ale vydal na studium. Chtěla jet s ním, ale nemohla. Byla naštvaná a smutná. Nechal jí tam s lidmi, kteří jí využívali jenom k penězům a práci. O svém bratrovi neslyšela pomalu patnáct let. Už přestala počítat, nebavilo jí čekat. V osmnácti byla provdaná za šlechtice Richarda Kinsleyho. Několik měsíců jejich vztah byl spíše kamarádský, ale to se změnilo na opravdovou lásku. Ale jejich štěstí netrvalo příliš dlouho. Richard byl zabit rytířem, s kterým se nepohodl. Laura musela odejít, protože jejích domov jí ho příliš připomínal. Více se uzavřela do sebe a od té doby uzavřela své city do sebe. Proto se vydala do Ingwirt Holdu, aby si odpočinula od jejího trápení. V jejím životě chce už jenom jedno a to je potkat znovu svého milovaného mladší bratra.


Ryu Wang

-fc: Lee Jong-suk
-snoubenec Diany Hawkins
-princ císařství Panem
-20 let
   Ryu je šarmantní gentleman, který se rád usmívá. Jenže poslední pár let se mu úsměv na tváři tvoří těžce. Dívku, kterou tak miloval, někdo unesl, a jeho bratr ho zradil tím, že převzal titul císaře. Jejich otec nikdy nechtěl, aby vládl jeho druhý syn, kvůli jeho touze po násilí a krvi. Panem bylo císařství míru a vyjednávání, ale nástupem Ryua bratra se říše začala hroutit a společně s ním i sám Ryu. Jeho jediná naděje bylo oženit se. Jenže za koho? Nikdo nechtěl už s císařským dvorem Panem vyjednávat. A tak se rozhodl udělat něco šíleného; najít jeho snoubenku, o které nevěděl, jestli vůbec byla ještě naživu.Runar Oldervik
-Starší bratr Ragny Oldervik
-Vlkodlak - 35 let
-Výška: 1,87m
Runar vyrůstal se svou rodinou v odtržené komunitě brojící vnitřně proti křesťanství. Oni sami uznávali staré severské bohy a snažili se, aby jejich odkaz ze světa nevymizel. Nejvíce času trávil s Ragnou, mladší sestrou, vyvolenou, požehnanou nadpřirozenými schopnostmi. V 15 podstoupil nedobrovolný pohlavnímu styk se sestrou, jejich pouto utrpělo hlubokou trhlinu, ovšem to mezi ním a rodiči upadlo v zapomnění. Tato traumatická zkušenost ho provází celým životem a dal by cokoliv, aby ji vytěsnil z mysli. V 30 letech následovala přeměna ve vlkodlaka, byl ostatními donucen tento dar přijmout, přestože po něm netoužil. Svou novou kůži nikdy pořádně nepřijal,  jako vlk má obrovské problémy se sebekontrolou, bují v něm agrese a zloba. Patrony mu jsou od té doby Loki a jeho syn Fenrir. Své nejbližší viděl naposledy před třemi lety, vesnice hořela, rodiče zabili a Ragnu poprvé slyšel křičet bolestí. Věděl, že ze života mu toho už moc nezbývá. Po této události má vše jako v mlze, mnoho si nepamatuje, většinou pouze střípky. Byl zajat, mučen a zlomen. Všechnu naději na záchranu dávno odhodil. Nyní, jako zvíře sloužící povelům pána, ho přepravili do neznámé země, aby bojoval za cizí pravdu.  Nepamatuje si ten moment, kdy svoji sestru skoro poslal na věčnost a může za to být rád, jinak by se nesnášel do konce života. Takto má alespoň nějakou naději, že poté co ho i se sestrou odvedli do zajetí, se mu podaří jeho bestiální stránku zkrotit.
Dotazy případných zájemců zodpoví Korial na Discordu.
Žádné komentáře:

Okomentovat