Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Omluvenky

Zde pod článek pište, dle pravidla číslo 10 ve Svatých zákonech Ingwirth Holdu. Na základě techto omluvenek, budou-li důvodné, nebudou hráči zařazováni do měsíční čistky a budeme rádi, že víme co se s našimi Ingwirthťany děje.
S láskou královna Jasmine

4 komentáře:

 1. Zdravím, tady Theoni.
  Musím to zde napsat, aby jste se nebáli atd..
  Jelikož teď budu mít 9 dní volno, jedeme s rodinou na chatu. Tam nebudu mít wifi, ani internet a taky tam jedeme se odreagovat. Takže zde nejspíš těch 9 dní ode dneška nebudu.
  Jakmile přijedu, naleznete mě v chatu.
  Theoni

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,
  Chtěla jsem se omluvit, ale každý pátek a sobotu tady nebudu. Nemáme doma wifi a má mobilní data tam nemají dobrý signál. Pokud mi to však mobil dovolí, pokusím se objevit i v tyto dny. Zbytek týdne tu budu celkem často.
  Děkuji za pochopení,
  Archer

  OdpovědětVymazat
 3. Omlouvám se, že poslední dobou jsem neaktivní, ale nemám s kým psát a čas tak úplně také není, takže prosím o zanechání účtu, rozhodně s hrou nekončím, jen prostě budu méně aktivní. Až bude volná královna, nebo Amelie, tak se ráda přidám do hry. :)
  Děkuji za pochopení,
  Archer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasné, s královnou opo téhle hře s tebou počítám jak jsem slíbila! :3

   Vymazat