Městský archiv

REGISTRACE DO MĚSTSKÉHO ARCHIVU


- dle této předlohy svého obyvatele přihlašte, či ze systémových postav si vyberte, kteréžto spřízněné s již stávajícími obyvateli jsou...
- Doporučený věk hráče je 15 a výše kvůli možnosti sexuálních a násilných scén

Nick

jméno, které budete používat na chatu. Nejlepší je používat jméno vaší první postavy

1. Jméno a příjmení

originální jméno a příjmení (mějte na paměti, že se nacházíme ve středověku!)

2. Rasa

na výběr jsou čtyři rasy, které jsou detailně popsány v rubrice

3. Věk

člověk se může nejvíce dožít 60 let
(u méně bohatých či chudých občanů jen 50ti let), čaroděj/ky mohou žít až 200 let podle síly jejich magie, vlkodlakové v rozmezí 400 - 600 let, upíři jsou mrtví, ale i oni mají hranice, více jak 600 let překonávají jen opravdu silní jedinci)

4. Pohlaví

muž/žena

5. Kasta a povolání

zde je na výběr několik hratelných kast. Pokud si vybereš jinou kastu než šlechtice je potřeba ještě doplnit jeho povolání, dle kasty a povolání také určujete, zda vaše postava smí či nesmí vstupovati do hradu. Mějte na paměti, že vstup je povolen pouze šlechtě s glejtem, pracujícím na hradě a pak na zažádání. Glejt je nutno vyžádat na Královském majestátu (=admin team).

6. Povaha, vzhled a záliby

popsat alespoň na čtyři řádky povahu, vzhled a zájmy vaší postavy. Jste-li vlkodlak, popište i svou vlčí podobu.

7. Životopis

životní cesta, alespoň deset řádků. Zde se trochu rozepište, můžete o své postavě napsat v podstatě cokoliv. Od jeho narození, proměně až k tomu jak se dostal do Ingwirth Holdu. Pokud zapisujete dítě, příběh nemusí být tak dlouhý, ale musí obsahovat kdo jsou jeho rodiče, případně kdo se o něj stará a z jakého prostředí pochází a kde žije. 

8. Schopnosti

každý tvor má možnost mít nějaké nadání.
Přesný popis co jaká postava může mít - Rasy

9. Ostatní

-Jméno nebo zdroj odkud pochází faceclaim vaší postavy (herec, zpěvák, instagram...) na vaši postavu můžete mít pouze jeden reálný faceclaim.
-Zde budou obrázky vaší postavy  
(obrázků můžete mít i více, ale žádné anime. Vlkodlaci můžou mít i fotku po "přeměně". Nacházíme se ve 13.století, tudíž se vyvarujte fotografií s moderním oblečením, pokud daná postava jinou fotku nemá, zvolte obrázek, kde je vidět jen obličej. Seznam zabraných tváří najdete zde.)
-Dále tu mohou být obrázky vašich mazlíčků
(Kdo chce může mít nějaké zvíře. Samozřejmě záleží jaká jste kasta. Chudáci mohou mít psa, ale na koně mít rozhodně nebudou. Obrázky pouze reálné)

10. E-mailVyplněnou registraci zašlete prosím na email: Ingwirth-Hold@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat