Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Velký královský turnaj

http://ingwirth-hold.blogspot.com/2016/06/velky-kralovsky-turnaj.html
Slyš lide vznešený i prostý!


   Turnaj na počest královnina zotavení se konati bude, sláva to bude veliká, jídla, pití, hudby a smíchu hojnosti. Na nádvoří kejklíři a hudebníci vystupovati budou. Turnajové kolbiště bude slavnostně vyzdobeno. Rytíři udatní, chrabří, bohatí i chudí, jinoši i zralí muži bojovati o čest svou moci budou a to v disciplínách pozemních a také královském tjostu na koních. 


 Kdož zůčastniti by přál si, nechť napíše se pod tuto listinu a s jakou zbraní či v jaké disciplíně, nebo snad odváží-li se bojovat v disciplíně královské, Tjostu, kde hlavní cena bude večer strávený po boku naší královny. Je to tedy skvělá příležitost pro nápadníky, kteří se ozývahjí ze všech stran ač královna je odmítá. Třeba právě tento turnaj nalezne královna chotě a království krále.

14 komentářů:

 1. Marcus se na turnaj dostaví a zmeri sily s ostatnimi v Tjostu

  OdpovědětVymazat
 2. Edda: Korialstrasz se zúčastní lukostřelby, jestli mu to tedy bude královskou maličkostí dovoleno ^^

  OdpovědětVymazat
 3. Já se samozřejmě pokusím přijít s co nejvíce postavami, královna je jistá :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jerome: Dostane-li se do té doby na svobodu, a bude-li mu povoleno zúčastnit se turnaje, Escott půjde do tjostu a kolby :)

  OdpovědětVymazat
 5. Faris by se chtěla dostavit, D'Arcy není jist. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Lea
  Má drahá Wilhelmina se přijde na ty upocené muže v brnění alespoň podívat. :D

  OdpovědětVymazat
 7. Já se s Laylou zúčastním, s Cormanem můžu dělat alespoň společnost Kahlan, ale bojovat asi nebude, to by se o něj bála :D Co se Rolla týká..ještě uvidím :D

  OdpovědětVymazat
 8. Potvrzuji účast svou.
  Balthasar von Silberweide.

  OdpovědětVymazat
 9. Taky potvrzuji účast, Maxmilián se dostaví

  Bred

  OdpovědětVymazat
 10. Archerse hlásí lukostřelbě, souboji s mečem a královskému Tjostu

  OdpovědětVymazat
 11. Možná se ukážu možná ne, uvidí se jak na tom budu s klienty a schůzkami! :) Alci ví :)

  Eloujluš

  OdpovědětVymazat
 12. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat